u italiji lazio u finalu

Kovačev Bayern u finalu Kupa nakon drame u završnici, spasio ih Lewandowski

Nogometaši minhenskog Bayerna plasirali su se u finale Njemačkog kupa svladavši u Bremenu Werder s 3-2.

Bayern München (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Momčad Nike Kovača vodila je golovima Lewandowskog (33) i Müllera (63), sve do 74. minute kada domaćini u samo minutu golovima Osaka i Rashice stižu do izjednačenja. Ipak, u 80. minuti Lewandowski iz penala donosi novu prednost Bavarcima i konačnu pobjedu.

Podsjetimo se, Niko Kovač je prošle sezone ovaj trofej osvojio kao trener frankfurtskog Eintrachta, a tada je u finalu ''skinuo'' upravo svoj sadašnji klub.

Bayern će u finalu igrati s Leipzigom, koji je u utorak slavio s 3:1 kod HSV-a.

A u Italiji su do finala Kupa stigli nogometaši Lazija nakon što u u uzvratu na San Siru slavili s 1:0. U prvoj utakmici u Rimu nije bilo golova.

Lazio je do finala odveo gol Coreje u 58. minuti. Milan Badelj je ostao na klupi Rimljana.

U drugom polufinalu u četvrtak igraju Atalanta i Fiorentina (3:3).