breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Dva gola Argentinca

Barcelona slavila protiv Betisa: Messi ušao s klupe i torpedirao Andalužane

Barcelona je pobijedila Betis 5:2 u 9. kolu La Lige...

Trener Barcelone Ronald Koeman izostavio je Lionela Messija iz početne postave u susretu 9. kola španjolskog prvenstva protiv Betisa, ali kada ga je uveo na početku drugog poluvremenu Messi je zabio dva pogotka za pobjedu 5-2.

Barca je povela golom Dembéléa u 22. minuti, a u 33. je mogla povećati prednost. No, Antoine Griezmann, koji nikako da se uklopi u igru Barce, nije iskoristio penal. Njegov udarac obranio je gostujući vratar.
Betis se vratio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Antonia Sanabrije (45+2).

gol expired Drama na Poljudu: Hajduk promašio penal za pobjedu u posljednjim sekundama, Ivušić junak Osijeka divider

No, u drugom poluvremenu Barcelona se razgoropadila. Antoine Griezmann, koji u prvom dijelu nije zabio iz penala, uspio je zatresti mrežu u 49. minuti. Pola sata prije kraja susreta Betis ostaje sa igračem manje, jer je Aissa Mandi dobio crveni karton nakon što je igrao rukom na gol liniji. Messi je bio siguran realizator najstrože kazne u 61. minuti za 3-1.

Loren pogotkom u 73. minuti vraća nadu Betisu, ali u završnici susreta Barca postiže još dva gola. Prvo Messi u 82. minuti, a potom 17-godišnji Pedri u 90. za konačnih 5-2.

U prvom subotnjem susretu Huesca i Eibar su odigrali 1-1. Gosti su poveli preko Estebana Burgosa (38), a Huesca je izjednačila golom Rafe Mira (67).

U subotu se još sastaju Sevilla - Osasuna, te Atletico Madrid - Cadiz.