Vrhunska šala

Barcelona bacila Real na koljena pa im se narugala na Twitteru: Pogledajte golove

Real Madrid je ugostio Barcelonu u susretu 29. kola La Lige na Santiago Bernabeu.

Nogometaši Barcelone odlično su otvorili derbi 28. kola španjolske La Lige protiv Real Madrida na Santiago Bernabeu, a sjajnu igru u prvom poluvremenu okrunili su s dva brza pogotka.

Prvo je Pique u 28. minuti susreta pronašao Ousmanea Dembelea na desnoj strani terena, ovaj je pretrčao Nacha i ubacio u sredinu šesnaesterca za Pierra Aubameyanga kojem to nije bilo teško pospremiti u domaću mrežu.

Katalonci demoliraju Real

Pogodaka Aubameyanga možete vidjeti OVDJE.

Već deset minuta kasnije Barcelona je povećala vodstvo. Nakon jednog kornera s desne strane najviši u skoku bio je Ronald Araujo koji je to glavom pospremio u mrežu "kraljevskog kluba".

Drugi pogodak Barcelone možete vidjeti OVDJE.

Nakon samo dvije minute nastavka igre Barcelona je već povela 3:0, a a zabio je Ferran Torres.

Pogodak Ferrana Torresa možete vidjeti OVDJE.

U 51. minuti susreta katalonska momčad je stigla i do četvrtog pogotka. Prvo je pogodak Aubameyanga poništen zbog zaleđa, ali VAR provjerom je utvrđeno da sve je bilo u skladu s pravilima.

Drugi pogodak Aube možete vidjeti OVDJE.

Barcelona se narugala Realu

Nakon prvog poluvremena katalonski klub je objavio zanimljiv status na Twitteru.

"Provjerite džepove Ronalda Arauja", čime su aludirali na to da je defanziva katalonske momčadi "pospremio" napadački arsenal Reala u svoj džep i ostavio ih bez konkretne prilike.