zamalo senzacija

Barcelona se izvukla u Češkoj: Slavili s(p)retnim autogolom

Barcelona se uz dosta muke vraća iz Češke s tri boda u džepu.

Barcelona slavi (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U susretu skupine F Lige prvaka Barcelona je slavila u Pragu protiv Slavije sa 2:1, a Ivan Rakitić je dobio priliku od 84. minute.

Katalonci su poveli već u trećoj minuti golom Lionela Messija, no Česi su se vratili u 50. minuti lijepim pogotkom Jana Borila.

Lionel Messi slavi sa suigračima (Foto: AFP) Messi ekspresno zabio: Srušio jedan rekord koji je dijelio s Ronaldom, a drugi izjednačio divider

Radost domaćina nije dugo trajala, u 57. minuti Peter Olayinka je zabio autogol. Lopta se od Nigerijca nesretno odbila u mrežu nakon što je Luis Suarez spretno pucao nakon ubačaja.

Slavia Prag može žaliti za senzacijom jer su pružili sjajan otpor moćnoj Barceloni, koja opet nije oduševila igrom.

Lautaro Martínez (Foto: AFP) Inter slavio protiv Borussije Dortmund, Brozović asistirao za drugi gol divider

Na ljestvici vodi Barcelona sa sedam bodova, Borussia Dortmund i Inter imaju po četiri boda, a Slavija jedan.

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Inter je na stadionu San Siro pobijedio Borussiju Dortmund sa 2:0