svaka čast

VIDEO Kakav majstor! Luka Sučić zabio dva gola u golijadi Salzburga

Luka Sučić ulazi u sjajnu formu.

Raspucali su se nogometaši RB Salzburga u dvoboju 26. kola Lige za prvaka austrijske Bundeslige. Pobijedili su u Klagenfurtu domaću Austriju 6:0.

Niz pogodaka otvorio je 19-godišnji hrvatski reprezentativac Luka Sučić koji je u 42. i 55. minuti zabio uvodna dva gola na susretu. Inače, za RB Salzburg sve je bilo lakše od 30. minute kada je isključen domaći igrač Gemicibasi.

gol expired Ugašen kultni talijanski klub: Tamo su igrali Bruno Petković i Davor Vugrinec divider

Nakon dva Sučićeva gola još su visoku pobjedu najbolje austrijske momčadi upotpunili Woebber u 68., Kjaergaard u 70., Adeyemi u 79. (jedanaesterac) i Šeško u 81. minuti.

gol expired Hrvatski reprezentativac u sudačkoj nadoknadi postigao gol za pobjedu divider

Sučić je zabio svoj četvrti i peti ligaški pogodak ove sezone, a uz utakmicu više RB Salzburg na vrhu ljestvice ima 15 bodova plusa u odnosu na Sturm (39-24).