Derbi bez pobjednika

Atletico zaustavio Barcelonu, Real na minus pet

Atletico Madrid i Barcelona odigrali su 1:1 u 8. kolu Primere...

U derbiju 8. kola Primere u Madridu su Atletico i Barcelona odigrali 1-1, pa katalonska momčad više nije bodovno maksimalna i sada joj se Real primakao na pet bodova.

Madridski sastav je samo osam minuta dijelilo od velike pobjede, a na kraju su se grčevito borili da izbjegnu poraz.

Atletico je poveo nakon preciznoga udarca s 20-tak metara Saula Nigueza u 21. minuti, a Barcelona je izjednačila u 82. minuti kada je iz blizine glavom pogodio Luis Suarez.

Ivan Rakitić je igrao do 77. minute za Katalonce.Ranije je Real Sociedad slavio na gostovanju kod Alavesa s 2-0 pogocima Oiarzabala (77) i Elustonda (81) za skok na sedmo mjesto ljestvice.Na ljestvici vodi Barcelona s 22 boda, Real je drugi s 17, a Atletico i Sevilla imaju po 16 bodova.