Tvrda utakmica

Neslavni rekord Atletico Madrida: Ovo se ne pamti deset godina, navijači se rugaju

Manchester City je pobijedio Atletico Madrid u četvrtfinalu Lige prvaka s 1:0.

Nogometaši Manchester Cityja porazili su Atletico Madrid s 1:0 u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka, a tvrdu obranu gostiju probili su tek u 70. minuti preko Kevina De Bruynea.

Od prve minute dvoboja bilo je sasvim jasno da je Diego Simeone došao u Manchester ne izgubiti. Postavio je čvrstu obranu i tako ostao bez udarca na vrata domaće momčadi.

Madriđani su imali tek jednu polupriliku, i to na startu drugog poluvremena preko Marcosa Lllorentea, ali ni to nije ušlo u statistiku kao udarac.

Srušili "rekord" nakon deset godina

Zanimljivo, ovo se nije dogodilo čak deset godina, odnosno od utakmice APOEL-a i Real Madrida u četvrtfinalu Lige prvaka. Tada su Ciprani izgubili 3:0 na svom terenu od "kraljevskog kluba", a na utakmici su ostali bez udarca, piše Goal.com.

Također, ovo je prvi put da madriska momčad nije zabilježila niti jedan udarac pod vodstvom argentinskog trenera.

Takvom predstavom nogometaši Atletico Madrida i Diego Simeone postali su glavna meta izrugivanja na internetu. Tako su se na Twitteru pojavili razne fotografije u kojima se navijači izruguju s defanzivnom igrom španjolske momčadi.