U sjajnoj formi

Pašalićeva Atalanta puše za vrat Napoliju: Pala Fiorentina za šestu pobjedu u osam kola

Atalanta je bila bolja od Fiorentine 1:0 u osmom kolu Serie A.

Slavlje Atalante (Foto: Afp)

U susretu osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Bergamu pobijedila Fiorentinu sa 1:0 izjednačivši se na vrhu ljestvice s Napolijem.

gol expired Kraljevi remija bez pobjednika i protiv Gorice, sudac podijelio tri crvena kartona na utakmici divider

Oba sastava sada imaju po 20 bodova, a Napoli za tri gola bolju razliku pogodaka.

Atalanta je Fiorentinu slomila u drugom poluvremenu, a pogodak odluke zabio je Ademola Lookman u 59. minuti na asistenciju Luisa Muriela.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je za Atalantu igrao od 56. minute.

Marin Čilić Nole rutinski pobijedio Čilića i zasluženo uzeo titulu u Tel Avivu: Čilića skupo koštale neforsirane greške divider

Kasnije se još sastaju Juventus - Bologna, a u ponedjeljak Verona - Udinese.

Na ljestvici vodi Napoli sa 20 bodova, koliko ima i Atalanta na drugom mjestu, dok Lazio i Milan imaju po 17 bodova.

Fiorentina je na 11. mjestu s devet bodova, a na začelju je Sampdorija s dva boda.