Europski dvoboj

Izrugivali se s protivnikom pa opako zažalili: Dobili pet komada, zabio im i bivši Vatreni

Fran Tudor upisao je tri nastupa i jedan gol za hrvatsku nogometnu reprezentaciju.

Nogometaši Rakowa (Foto: Afp)

Nogometaši poljskog Rakowa uvjerljivo su slavili u prvom susretu 2. pretkola Konferencijske lige. Na svom su terenu razbili Astanu s 5:0, a zabio im je i bivši hrvatski nogometni reprezentativac Fran Tudor.

Mjesec dana uoči utakmice kazahstanski se klub odlučio našaliti na račun poljskog kluba. Na svom Twitteru profilu objavili su ždrijeb grupne faze Lige prvaka otprije sedam godina kada su igrali protiv Benfice, Atletico Madrida i Galasarayja i postavili pitanje svojim obožavateljima:

"Gdje je klub iz Czestochowa ovdje? Pomognite nam da ih pronađemo", objavili su iz Astane i opako zažalili.

gol expired Moguća neviđena situacija u hrvatskom nogometu: Ako Dinamo kiksa, a Rijeka iznenadi - slijedi pravi kaos divider

U jučerašnjem susretu Konferencijske lige Rakow im je očitao lekciju i zabio pet komada. Nakon prvih 45 minuta bilo je 2:0 na semaforu za domaćine, a u drugom dijelu pala su još tri pogotka.

Konačnih 5:0 postavio je upravo bivši hajdukovac Fran Tudor, i to u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Inače u dresu hrvatske nogometne reprezentacije upisao je tri nastupa i jedan pogodak.