Zabija u Švedskoj

Hrvatski reprezentativac zabio novi pogodak: To mu je već 14. ove sezone, bori se za titulu najboljeg strijelca lige

Iako je zabio pogodak, Malmo nije uspio pobijediti Hacken u 28. kolu švedskog prvenstva.

Hrvatski nogometni reprezentativac Antonio Mirko Čolak bio je strijelc za Malmo u 2:2 (1:0) domaćem remiju protiv Hackena u susretu 28. kola švedskog prvenstva.

Čolak je već u 5. minuti doveo Malmo u vodstvo, no u nastavku su gosti preokrenuli preko Jermejeffa (63) i Walemarka (70) da bi bod domaćma spasio Abubakari 884).

Za Čolaka, koji je odigrao čitav susret, ovo je bio 14. prvenstveni pogodak, dok najbolji strijelac lige Samuel Adegbenro ima dva pogotka više. Hrvatski nogometni reprezentativac još je zabio pet pogodaka u Ligi prvaka ove sezone.

gol expired Borussia Dortmund iskoristila kiks Bayerna, Kramarić zbog potresa mozga propustio veliku pobjedu svog kluba divider

Vodeći Malmo sada ima 55 bodova, dva više uz utakmicu više od drugog Djurgardena, koji u nedjelju gostuje kod Norrkopinga, dok je Hacken osmi sa 36 bodova.