Neugodan kiks

VIDEO Rebić spasio Milan blamaže kod fenjeraša: Zabio je iz velike udaljenosti, golman ništa nije mogao

Salernitana i Milan odigrali su 2:2 u susretu 26. kola talijanske Serie A.

Nogometaši Salernitane i Milana odigrali su 2:2 u susretu 26. kola talijanske Serie A, a pogodak za milansku momčad postigao je i Ante Rebić.

Iako su gosti iz Milana poveli već u 5. minuti susreta preko Messiasa, posljednja momčad talijanskog nogometnog prvenstva u potpunosti je preokrenula rezultat.

gol expired Drama u Serie A: Navijač doživio srčani udar nakon pogotka, oživljavali su ga na tribini divider

Prvo je Bonazzoli zabio za 1:1 u 29. minuti, a onda je u 72. minuti za 2:1 zabio Milan Đurić. Samo pet minuta kasnije "ukazao se" Rebić i vratio stvari na početak.

Golčina Ante Rebića iz daljine

Jednu visoku loptu Giroud je glavom spustio za Rebića koji je opalio iz daljine i prevario domaćeg golmana za izjednačenje rezultata. Bio je to drugi pogodak hrvatskog nogometaša za Milan, a zabio ga je nakon samo 15 minuta igre.

Nažalost po goste, do kraja utakmice nisu uspjeli zabiti treći pogodak i preokrenuti rezultat kod fenjeraša.

Sjajan pogodak Ante Rebića možete vidjeti OVDJE.