ligue 1

Angers zapeo u utrci s PSG-om, Bordeaux u sučevoj nadoknadi ostao bez bodova

U susretu 5. kola francuskog nogometnog prvenstva Bordeaux je kod kuće izgubio od Lensa sa 2-3 i još uvijek nema niti jednu pobjedu ove sezone.

Gosti su nakon prvog poluvremena vodili sa 2-0, Bordeaux je u nastavku uspio izjednačiti, no Lens je u šestoj minuti nadoknade stigao do pobjede.

Strijelci za Lens bili su Kakuta (39), Medina (43) i Sotoca (90+6-11m), a za domaći sastav Mangas (60) i Onana (88).

Bez pobjede je i St Etienne koji je na gostovanju kod Montpelliera izgubio sa 0-2. Pobjedu domaćinu donijeli su Mavididi (32) i Germain (62).

Na ljestvici vodi PSG sa 15 bodova ispred Angersa sa 11 i Marseille sa 10 bodova, no OM ima i utakmicu manje.

Zadnja dva mjesta na ljestvici drže St Etienne i Bordeaux.

REZULTATI:
Montpellier - St. Etienne 2-0 (Mavididi 32, Germain 62)
Bordeaux - Lens 2-3 (Mangas 60, Onana 88 / Kakuta 39, Medina 43, Sotoca 90+6-11m)
Brest - Angers 1-1 (Faivre 62-11m / Mangani 78-11m)
Metz - Troyes 0-2 (Rodrigues 50, Chavalerin 84)
Rennes - Reims 0-2 (Ekitike 26, Koffi 67)