Pogledaje golove

VIDEO Škarice pa Kramarić za preokret Hoffenheima: Vatreni postigao četvrti gol u sezoni

Andrej Kramarić zabio za pobjedu Hoffenheima kod Wolfsburga u susretu 23. kola Bundeslige.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je pobjednički pogodak za Hoffenheim koji je u susretu 23. kola njemačke Bundeslige na gostovanju porazio Wolfsburg s 2:1.

Bio je to njegov četvrti pogodak ove sezone, te drugi protiv Wolfsburga. Naime, hrvatski napadač je bio strijelac i u njihovom prvom susretu ove sezone u kojem je Hoffenheim slavio sa 3:1.

Kramarić zabio četvrti gol u Bundesligi

Wolfsburg je poveo u 36. minuti golom Jonasa Winda, no gosti su u nastavku susreta uspjeli okrenuti rezultat. Jacob Bruun Larsen je izjednačio u 73. minuti, a samo pet minuta kasnije Kramarić je pogodio za pobjedu.

Bila je to druga uzastopna pobjeda Hoffenheima nakon što je vezao tri poraza.

Sve pogotke s dvoboja možete vidjeti OVDJE.

Sosa igrao cijelu utakmicu za Stuttgart

Stuttgart je do posljednjih trenutaka susreta držao tri važna boda u borbi za prvoligaški spas, no Bochum je u četvrtoj minuti nadoknade zabio za 1:1.

Domaćin je poveo u 56. minuti nakon autogola Armela Bella-Kotchapa, a izjednačio je Eduard Lowen u četvrtoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca. Za Stuttgart je cijeli susret odigrao Borna Sosa.

Freiburg je na gostovanju pobijedio Augsburg sa 2:1, a sve najvažnije se dogodilo u prvih 26 minuta.

Kristijan Jakić nastupio u porazu Eintrachta

Nils Petersen je u 4. minuti zabio za vodstvo gostiju, izjednačio je Michael Gregoritsch u 17. minuti, a pobjedu Freiburgu osigrao je pogodak Nice Schlotterbecka u 26. minuti.

Arminija je golom Masaye Okugawe u 53. minuti pobijedila Union Berlin sa 1:0.

U posljednjem subotnjem susretu 23. kola  Koln je pobijedio Entracht sa 1:0 ostvarivši prvu pobjedu u posljednjih pet međusobnih susreta.

Koln je bio bolja momčad, s većim posjedom lopte, te više prilika, a na koncu je presudio pogodak Anthonyja Modestea u 84. minuti.

Kristijan Jakić je odigrao cijel isusret za gostujući sastav.