brz oporavak!

Problemi za Zlatka Dalića: Nakon Brozovića još jedan bitan Vatreni se ozlijedio

Andrej Kramarić je prvi put ove sezone bio izvan sastava.

Nogometaši Hoffenheima svladali su Schalke sa 3:0 (2:0) na gostovanju u Gelsenkirchenu u prvoj utakmici 10. kola njemačke Bundeslige.

Dvostruki strijelac za goste bio je Danac Robert Skov, a oba je pogotka postigao iz kaznenih udaraca u 11. i 59. minuti. U drugoj minuti sučevog dodatka u prvom dijelu dvoboja pogodak za 2:0 postigao je Munas Dabbur.

Victor Steeman Strašna tragedija: Dva dana nakon što je poginuo motociklist (22), preminula i njegova majka divider

U sastavu Hoffenheima prvi put u ovoj sezoni nije bilo hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića, a za ovu utakmicu nije konkurirao zbog bolova u gležnju, koji su se pojavili još prije nekoliko tjedana nakon što je primio udarac u stopalo. Stoga ga je trener Andre Breitenreiter odlučio ostaviti na poštedi.

Hoffenheim je sa 17 bodova privremeno skočio na treće mjesto. Vodeći Union Berlin ima 20 bodova i utakmicu manje, baš kao i drugoplasirani Freiburg koji je sakupio 18 bodova. Schalke je sa šest bodova na 16. poziciji.