kakav majstor

Nevjerojatni Kramarić! Opet je zabio, ovu golčinu isplati se pogledati više puta

Andrej Kramarić igra u životnoj formi.

Andrej Kramarić zabio je već šesti gol u prva tri kola Bundeslige.

Hrvatski napadač poentirao je za vodstvo Hoffenheima protiv Eintracht Frankfurta u 18. minuti.

Bio je to fantastičan zgoditak. Kramarić je prihvatio loptu na ulazu u šesnaesterac, sjajnim lažnjakom prevario čuvara i lijevom nogom savršeno pogodio u gornji kut protivničkog gola.

Kramarićev gol možete pogledati OVDJE.

gol expired Chelsea uvjerljivo slavio, prvi put u sezoni nisu primili gol divider

No, taj gol nije bio dovoljan da Hoffenheim izbjegne poraz - Eintracht je izjednačio u 55. minuti golom Japanca Kamade, a u 71. minuti Nizozemac Bas Dost donio je preokret i pobjedu za sastav iz Frankfurta.

Borussia Dortmund je s 4:0 deklasirala kod kuće Freiburg, dva je gola zabio norveško čudo Haland (31, 66) a u strijelce su se upisali i Can (47) i Passlack (90+2).

Borussia M'gladbach je golovima Plee (14), Lainera (16) i Stindla (56pen) slavila s 3:0 kod Koelna, dok je Werder Bremen kod kuće golom Bittencourta (27) svladao Arminiju Bielefeld s 1:0.

Stuttgart i Bayer Leverkusen su odigrali 1:1, gosti su poveli preko Čeha Schicka (7), a domaćima je bod sačuvao Austrijanac Kalajdžić (76). Za Stuttgart je do 57. minute igrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

Nogometaši Leipziga pobijedili su kod kuće Schalke s 4:0 i preuzeli vodstvo na ljestvici.

Za RB Leipzig su zabili Bozdogan (31ag), Angeliño (35), Orban (45+2) i Halstenberg (80pen).

Leipzig i Eintracht vode s po 7 bodova, dok Schalke bilježi najgori start u Bundeslige - nakon prva tri kola ima tri poraza i gol-razliku 1-15.