Zaiskrilo na trenutak

Pokušao prevariti Gvardiolovog suigrača pa dobio po glavi: Pogledajte zbog čega je zvijezda PSG-a zaradila žuti karton

Nogometaš PSG-a Ander Herrera pokušao je ukrasti lotpu vrataru RB Leipziga pa je zaradio žuti karton.

Iako su nogometaši RB Leipziga sjajno otvorili utakmicu 4. kola Lige prvaka, imali su vodstvo od 1:0 i jedanaesterac, PSG je uspio sve preokrenuti s dva pogotka Wijnalduma.

No, domaćini su uspjeli osvojiti prvi ovosezonski bod u Ligi prvaka golom Szoboszlaija u 92. minuti iz jedanaesterca. Kako se utakmica bližila kraju nogometaš PSG-a Ander Herrera poslužio se jednim trikom ne bi li zabio pogodak za pobjedu koji je sve razljutio na terenu.

U 95. minuti susreta vratar domaće momčadi Gulacsi spremao se ispucati loptu iz svog prostora, ali u posljednji trenutak Herrera mu skida loptu s noge.

gol expired Mourinho izdvojio Lovrenovu pogrešku protiv Juventusa pa žestoko opleo po najljućem rivalu divider

To je ražestilo domaće nogometaše koji su ga ubrzo okružili, krenulo je naguravanje, ali u njegovu zaštitu stao je upravo Gulacsi. Sve se ubrzo smirilo, a sudac je opravdano dodijelio žuti karton Herreri.

Spornu situaciju možete vidjeti OVDJE.

Dodajmo kako je hrvatski nogometni reprezentativac Joško Gvardiol odigrao cijelu utakmicu za njemačku momčad.