FIGHT!
SPORTOVI
FIGHT!
Jedva čekam

Završen draft MMA lige: Ovo je 80 boraca za 2013. godinu!

Završio je draft za drugu sezonu hrvatske MMA lige 2013. koji je svojim odazivom pokazao da među mladim sportašima postoji veliki interes za slobodnom borbom.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Od 139 prijavljenih boraca, njih 80 okušat će se drugoj sezoni hrvatske MMA lige 2013. jer sustav lige diktira 16 boraca po kategoriji. Publika je sa zanimanjem pratila audiciju i bodrila svoje favorite, a žiri audicije imao je doista težak zadatak jer su izvedbe boraca bile na zavidnoj razini.

>> Navala na novu sezonu MMA lige: 'Popularizirali smo ovaj sport kod mladih'

>> Pogledajte borbe MMA lige iz prošle sezone

S obzirom na veliki broj prijavljenih boraca u nižim kategorijama, razlike su bile minimalne i odlučivao je i jedan bod.

Rezultati Only Men Stuff drafta za hrvatsku MMA ligu 2013:

Kategorija do 70 kg:

Patrik Pereša (Trojan)
Donat Rapi (Piranha Kastav)
Filip Pejić (Ban Team)
Josip Brkić (Cromma)
Dario Rakošec (Extreme Cro Team)
Matija Blažičević (Croatian Top Team)
Ivan Vladimir (Bandog)
Teo Miklenić (Trojan)
Oliver Sudac (Shark Karlovac)
Leonardo Muhin (Piranha Sesvete)
Jurica Šintić (Enigma Zaprešić)
Filip Šarić (Croatian Top Team)
Danijel Stanić (UFK Novi Zagreb)
Burhan Ahmeti (Prime Poreč)
Finko Barišić (Pit Bull)
Dino Klarić (UFK Trešnjevka)

Kategorija do 77 kg:

Tonči Peruško (Trojan)
Ivan Zovko (Anakonda)
Zvonimir Vrkić (Sv. Juraj Gata Omiš)
Dinko Ivanišević (Huber Osijek)
Ivan Smolčić (UFK Novi Zagreb)
Anto Radman (UFK Novi Zagreb)
Marko Benzon (Pit Bull)
Saša Drobac (Cromma)
Zdravko Đukić (Bandog Zadar)
Filip Gagula (Cromma)
Jakov Kosić (Croatian Top Team)
Saša Božić (Modus)
Ivan Stupalo (Pit Bull)
Ivan Bilić (Trojan)
Marko Leljak (Extreme Cro Team)
Milan Klemenčić (Shark Karlovac)

Kategorija do 84 kg:

Zoran Đođ (X Bjelovar)
Antonio Mijatović (Ban Team)
Mario Makarić (Extreme Cro Team)
Matej Jurin (Leon Gym)
Anđelko Kitić (UFK Novi Zagreb)
Mladen Hojski (Dragon Gym)
Manuel Karić (Piranha Kastav)
Matija Valentin (Shark Karlovac)
Alen Pavošević (Cromma)
Ivica Pernek (Ban Dog)
Hrvoje Martić (Extreme Cro Team)
Miroslav Čevra (Modus)
Filip Majić (UFK Trešnjevka)
Edin Brkičević (Trojan)
Robert Brajkovoić (UFK Novi Zagreb)
Jakov Podrug (Pit Bull)

Kategorija do 93 kg:

Igor Fedel (Trojan)
Teo Radnić (Pit Bull)
Matej Batinić (Ban Team)
Dean Legin (Ban Team)
Martin Batur (Ban Dog)
Vlado Neferanović (Huber Osijek)
Josip Balentović (Cromma)
Tomislav Burec (Gamma Zelina)
Marko Lekić (UFK Trešnjevka)
Ivica Tadijanov (Hrvački klub Osijek)
Adis Elkasović (Cromma)
Nikola Dujmić (Gamma Zelina)
Peter Buljan (Prime Poreč)
Ninislav Đugum (FC Stinice)
Toni Sikirić (Pit Bull)
Denis Jakulj (Dragon Gym)

Kategorija +93 kg:

Ivan Vitasović (Trojan)
Dragan Dajaković (Pit Bull)
Luka Oršanić (UFK Trešnjevka)
Goran Željezić (UFK Trešnjevka)
Siniša Alavanja (Dragon Gym)
Mario Jagatić (Shark Gym)
Dražen Glavaš (Cromma)
Ivan Posavac (Cromma)
Zoran Krpan (Piranha Sesvete)
Saša Bašić (Prime Poreč)
Karlo Trnar (Strmec)
Saša Milinković (Hrvački klub Osijek)
Josip Ivanišić (UFK Novi Zagreb)
Alen Zamrić (Prime Poreč)
Zoran Grgić (Nokaut tim)
Danilo Popović (Huber Osijek)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite GOL.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.

Više o

Nastavi čitati