breaking news !: UŽIVO Grbin: "Šeparović misli da vlast pripada njemu"
FIGHT!
na krilima sjajne publike

Kralj Zagreb Opena: Božo Starčević slavio peti put u nizu

Starčević je u finalu kategorije do 77 kilograma na krilima fantastične zagrebačke publike u napetom meču i tijesnoj borbi pobijedio Turčina Yunusa Emre Basara.

Hrvatski olimpijac Božo Starčević peti put u nizu je pobijedio na Zagreb Open Grand Prixu, hrvačkom turniru grčko-rimskim načinom koji je ovoga vikenda održan u dvorani 2 zagrebačkog Doma sportova.

Starčević je u finalu kategorije do 77 kilograma na krilima fantastične zagrebačke publike u napetom meču i tijesnoj borbi pobijedio Turčina Yunusa Emre Basara rezultatom 2:1.

U jutarnjem dijelu turnira brončane medalje osvojili su Ivan Lizatović u kategoriji do 60 kg, te Karlo Kodrić u kategoriji do 82. kg.

Lizatović je svladao Korejca Seunghaka Kima rezultatom 4:3, dok je Kodrić slavio je protiv Gruzijca Aivenga Rikadzea, koji je predao meč.

Nažalost, Danijel Janečić koji je hrvao u kategoriji do 67 kg, ozlijedio se tijekom meča s Talijanom Ignaziom Sanfilippom, u kojem je vodio 4:0, zbog čega je bio prisiljen predati meč. U kategoriji do 130 kg, naš Marko Koščević izgubio je od Bugara Miloslava Yurieva Metodieva rezultatom 1:5.