Šteta!

Kumrić zaustavljen u prvom kolu Olimpijskih igara: Talijan je bio prejak

Zlatko Kumrić zapeo je na prvoj stepenici na Olimpijskim igrama u Parizu.

Zlatko Kumrić (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

Hrvatski džudaš Zlatko Kumrić nije u četvrtak prošao prvo kolo na Olimpijskim igrama u Parizu u kategoriji do 100 kg, bolji od njega bio je Talijan Gennaro Pirelli.

Pirelli, od kojeg je Kumrić izgubio u borbi za broncu na Europskom prvenstvu u travnju u Zagrebu, dobio je borbu nakon što je hrvatski džudaš dobio treću opomenu.

Za tridesetogodišnjeg Kumrića, člana splitskog Studenta, ovo su prve Olimpijske igre, a on je tek drugi hrvatski predstavnik na olimpijskom džudaškom turniru nakon Tomislava Marjanovića, svog trenera.

Jučer je u kategoriji do 70 kg u ženskoj konkurenciji dvostruka svjetska prvakinja Barbara Matić donijela prvo zlato za Hrvatsku i prvu medalju za hrvatski džudo. Dan ranije Katarina Krišto završila je kao peta u kategoriji do 63 kg.

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽