'Eksplozija' Dwayne Wadea u posljednjoj četvrtini donijela je Miamiju pobjedu nad Clevelandom.

Miami Heat upisao je desetu pobjedu sezone protiv bivše momčadi LeBrona Jamesa, Cleveland Cavaliersa. Slavio je Miami u American Airlines Areni sa 101-95 i tako propustio izjednačiti rekord NBA lige s deset uzastopnih ostvarenih pobjeda s više od deset koševa razlike (prethodno je to uspjelo trima momčadima, Houston Rocketsima 2007/08, New Jersey Netsima 2003/04 i Washington Capitolsima 1946/47).

Heat je do trijumfa predvodio Dwyane Wade s 28 koševa, od kojih je 17 zabio u posljednjoj četvrtini, dok je LeBron James bivšoj momčadi zabio 21 koš, uz 13 skokova i 5 asistencija. Upravo je Wade imao dva impozantna zakucavanja, nakon jednog je sletio u publiku, a drugo je bilo doista spektakularno, jednom rukom preko gostujućeg centra. Chris Bosh dodao je 16 koševa za pobjedničku momčad, dok je kod Clevelanda, kojem je ovo bio deveti poraz u nizu, najbolji bio Daniel Gibson s 26 koševa.