Šibenčani u krizi

VIDEO Trener Šibenke sasuo paljbu tijekom time-outa: ''Pa jeste li vi retardirani, pi*ka vam materina!''

Trener Šibenke Josip Pandža žestoko je nastupio prema svojim igračima nakon lošeg otvaranja utakmice.

Josip Pandža (Foto: Niksa Stipanicev/Cropix)

Košarkaši Šibenke upisali su novi porez u ABA 2 ligi od Sutjeske i tako uvjerljivo drže dno prvenstvene ljestvice s omjerom od samo jedne pobjede i 11 poraza nakon 12. kola.

Sinoć su na domaćem terenu loše otvorili susret, poveli su Crnogorci s 15:4, na što je Josip Pandža reagirao time-outom, i to kakvim.

Iznervirani stručnjak je uputio žestoke riječi prema svojim košarkašima koji su u tišini slušali. Sasuo je pravu paljbu psovki i konstantno ponavljao: ''Pa jeste li vi retardirani?''.

Nakon spomenute minute odmora Šibenka je napravila seriju i dobila četvrtinu 19:17, ali do kraja meča nisu mogli više od poraza od osam poena razlike.