Ovo se ne viđa često

Teški incident u Euroligi: Pogledajte što se dogodilo u završnici utakmice CSKA - Žalgiris

U utakmici osmog kola Eurolige između CSKA i Žalgirisa došlo je do teškog incidenta u kojem je oštećena gostujuća momčad iz Litve.

Problemi sa satom na utakmici CSKA - Žalgiris (Screenshot Twitter)

U posljednjim trenucima regularnog dijela utakmice između CSKA i Žalgirisa, a koja je završila pobjedom ruske momčadi u produžetku, dogodio se incident sa satom. Naime, Žalgiris je pri vodstvu 84:81 imao napad nešto više od minutu prije kraja utakmice, a onda je u jednom trenutku vrijeme za napad skočilo s 18 na 13 sekundi.

Posjed Žalgirisa na kraju je završio istekom napada, a CSKA je s druge strane izjednačio tricom Sergija Rodrigueza, koji je odveo utakmicu u produžetak te se prometnuo u junaka pobjede.

CSKA je na kraju slavio rezultatom 99:97, ali Žalgiris nije prosvjedovao do 15 minuta nakon utakmice, tek je kasnije poslao žalbu Euroligi za krađu od pet sekundi na satu, tako da je jedini mogući ishod novčana kazna za ruskog prvaka.