KAKAV MAJSTOR

Bogdanovićeva sjajna šuterska večer: Bio je najbolji strijelac utakmice protiv mladog Hrvata

Bogdanović se vraća u staru formu.

Košarkaši Utah Jazza nastavili su s dobrim igrama u NBA ligi. Utah je pobijedila u gostima San Antonio Spurse 130:109, a igrač utakmice bio je Bojan Bogdanović.

Popularni Babo odigrao je najbolju utakmicu dosadašnjeg dijela sezone i Spursima utrpao 28 poena za 27 minuta, trice je gađao 6/7, dodao je i jedan skok i tri asistencije.

gol expired Veličanstveni Steph Curry učinkom karijere srušio Portland: Nezaustavljivo utrpao 62 poena! divider

Bogdanović se tek vratio nakon operacije ruke, a već je ponovno onaj stari i još je jednom pokazao da je jedan od najboljih Europljana u NBA ligi.

Još jedna dobra vijest za hrvatsku košarku dogodila se na toj utakmici. Priliku da zaigra dobio je Luka Šamanić, koji je za Spurse za šest minuta zabio četiri poena.

Phoenix Suns - LA Clippers 107:112

(Dario Šarić je za Sunse igrao 17 minuta te je postigao 15 koševa uz 4 skoka, dok je Ivica Zubac za Clipperse zabio 4 koša i upisao 4 skoka za 23 minute)

Golden State Warriors - Portland Trail Blazers 137:122