Sixersi love Washington

Šarić odličan u velikoj i važnoj pobjedi Philadelphije!

U noći s petka na subotu u NBA ligi odigrano je 10 utakmica.

Dario Šarić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Philadelphia 76ersi su kao gosti pobijedili San Antonio Spurse sa 97:78, a veliki obol trijumfu Sixersa dao je Dario Šarić.

Hrvatski reprezentativac je za 28 minuta postigao 15 koševa, a imao je i osam skokova, tri asistencije i jednu blokadu.

Ne samo da je Philadelphia upisala pobjedu s velikom razlikom već je i ovakav rasplet važan Šarićevom klubu zbog borbe za mjesto u doigravanju. Trenutno su šesti u Istočnoj konferenciji NBA lige (ispred njih su Washington Wizardsi), a imaju i najmanje odigranih utakmica pa im se pruža lijepa mogućnost da se zgrabe play-off.

Zaigrao je sinoć i najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović čiji su Indiana Pacersi poraženi kod Cleveland Cavaliersa sa 115:108.

Bogdanović učinak bio je 10 poena, četiri asistencije, dva skoka i jedna ukradena lopta.

Dragan Bender je dobio 17 minuta u porazu Phoenix Sunsa na domaćem parketu od New York Knicksa s 85:107. Nije Bender postigao nijedan koš, imao je četiri skoka i jednu blokadu.