Četvrta opet u Atlanti

Preokret u finalu Istoka: Milwaukee slavio u gostima kod Atlante i poveo u seriji

Četvrta se utakmica igra opet u Atlanti i to u utorak.

Milwaukee Bucksi su poveli u seriji sa 2-1 nakon što su sinoć u trećoj utakmici finala istočne konferencije u Atlanti sa 113-102 pobijedili Atlanta Hawkse.

Do pobjede je Buckse predvodio Khris Middleton sa 38 koševa, od čega je 20 zabio u zadnjoj četvrtini, 11 skokova i sedam asistencija. Partio ga je Giannis Antetokounmpo koji je utakmicu završio sa 33 ubačaja i isto 11 skokova te četiri asistencije.

Kod Atlante najbolji je bio Trae Young sa 35 poena. Danilo Gallinari je dodao 18 koševa, John Collins 13, a Kevin Huerter 11.

Na poluvremenu je rezultat bio izjednčen 56-56, a iako je Atlanta na početku zadnje četvrtine vodila 85-83, Bucks su ih 30-17 u toj zadnjoj četvrtini koja je odlučila utakmicu.