Zubac skroman

Izgubili dobivenu utakmicu: Lakersi velikim preokretom srušili Bullse

U NBA-u je odigrana samo jedna utakmica, ali uzbuđenja nije nedostajalo.

Lakersi protiv Bullsa (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Los Angeles Lakersi sinoć su u svom Staples centru pobijedili Chicago Bullse sa 103:94 iako su zaostajali čak 19 koševa razlike.

Nakon lošeg prvog poluvremena Lakersi su sve nadoknadili igrom u druge dvije četvrtine. Bullsi su u jednom trenutku imali vodstvo 61:42, ali Lakersi su serijom 30:12 u trećoj četvrtini istopili prednost gostiju.

Heroj pobjede bio je Kentavious Caldwell-Pope koji je 16 od svog 21 koša ubacio u drugom poluvremenu, a tome je dodao i devet skokova te četiri asistencije.

Najbolji strijelac Lakersa bio je Kyle Kuzma s 22 koša. Ivica Zubac odigrao je tri minute za Lakerse i u tom je vremenu pogodio jedan koš iz jednog pokušaja i ugrabio jedan skok.

Kod Chicaga najbolji je bio Denzel Valentine sa 17 koševa, Antony Blakeney dodao je 15, Robin Lopez 14, a Lauri Markkanen ostvario je double-double s 13 koševa i 14 skokova, ali i užasnih 4/17 iz igre.