Butler najbolji

Miami zaustavio Utah, Bogdanović solidan

Bogdanović je odigrao 30 minuta i i tom je vremenu zabio 17 koševa uz šut iz igre 5/11, za trice 3/7 te dodao tome dva skoka, dok je Donovan Mitchell bio najbolji strijelac Jazza sa 30 ubačaja, a Rudy Gobert je dodao 15 koševa i 12 skokova.

Najbolja momčad NBA Utah Jazz je sinoć doživio poraz, bolji od njih su sa 124-116 bili domaći Miami Heat, a hrvatski košarkaš je Bojan Bogdanović je odigrao solidno u porazu svoje momčadi.

Pobjedničku momčad je predvodio Jimmy Butler sa 33 koša uz deset skokova i osam asistencija.

Jazz i dalje ima najbolji omjer pobjeda i poraza u NBA 26-7, a Miamiju, vodećem u JUgozapadnoj diviziji, ovo je peta pobjeda zaredom.

Osim Butlera, u redovima Heata istaknuo se i Goran Dragić koji je utakmicu završio sa 26 koševa, a Bam Adebayo je upisao 19 poena, 11 skokova i sedam asistencija.

Los Angeles Clippers au u gostima sa 119 - 99 bili boji od Memphis Grizzliesa, a hrvatski reprezenetativac Ivica Zubac je upisao skroman učinak. Kawhi Leonard je bio najučinkovitiji kod Clippersa sa 30 pogodaka, devet skokova i sedam asistencija. Zubac je 19 minuta na terenu ubacio tri koša (šut iz igre 1/2) i ugrabio osam skokova uz dvije asistencije i dva bloka.

Lou Williams je zabio 17 koševa za Los Angeles, dok je kod Memphisa najbolji bio Jonas Valanciunas sa 22 ubačaja.

Phoenix Suns su na gostovanju sa 106 - 97 svladali Chicago Bullse, a Devin Booker i Deandre Ayton su svaki zabili po 22 koša.

Chris Paul je dodao 14 pogodaka i 15 asistencija za Phoenix kojem je ovo 13. pobjeda u zadnjih 16 utakmica. Dario Šarić nije igrao za Phoenix zbog ozljede.

Zach LaVine je sa 24 koša predvodio poraženu momčad.