Bucksi poraženi

Šarić se ozlijedio i napustio parket, Lakersi izgubili od Portlanda

Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja...

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.

Thunder je do pobjede predvodio Chris Paul sa 20 koševa i 10 asistencija te Danilo Gallinari sa 27 i Dennis Schroder sa 24 poena. Po 27 koševa za Sunse postigli su Devin Booker i Kelly Oubre Jr. koji je imao i 11 skokova.

U prvoj utakmici od pogibije Kobeja Bryanta Los Angeles Lakersi su u Staples Centeru ugostili Portland Trail Blazerse. Gosti su slavili sa 127-119, a predvodio ih je Damian Lillard sa 48 koševa, 10 asistencija i devet skokova. Mario Hezonja je za 11 i pol minuta uabcio jedan koš uz dva skoka i jednu blokadu. Anthony Davis je sa 37 koševa, 15 skokova i pet blokada bio najbolji kod Lakersa.

Vodeća momčad lige Milwaukee je doživio tek treći domaći poraz, a Buckse je svladao Denver sa 127-115. Will Burton je sa 24 koša bio najbolji strijelac Nuggetsa, a domaću momčad je predvodio Giannis Antetokounmpo sa 31 poenom, 16 skokova i devet asistencija.

NBA rezultati, 31.1.

Phoenix - Oklahoma City 107-111
(Dario Šarić 4:06 min, 2 s)
Milwaukee - Denver 115-127
(Dragan Bender nije igrao)
LA Lakers - Portland 119-127
(Mario Hezonja 11:27 min, 1 k, šut 0/4, 2 s, 1 bl)

4. Portland 22 27 .449 12
5. Minnesota 15 32 .319 18