to je to

Cibona upisala jednu od svojih najvećih pobjeda u ABA ligi, protivnik ostao na 52 koša

Cibona je do četvrte pobjede u ligi došla lakše od očekivanoga protiv Krke s +38.

Košarkaši Cibone pobijedili su u 7. kolu regionalne košarkaške ABA lige u Zagrebu Krku s uvjerljivih 90-52 (28-14, 24-14, 18-13, 20-11).

Cibona je do četvrte pobjede u ligi došla lakše od očekivanoga, nakon prve četvrtine je bilo 28-14, a na poluvremenu velikih 52-28. Razlika je nakraju iznosila ogromnih 38 koševa, pa je to najuvjerljivija pobjeda Zagrepčana u sezoni.

gol expired Sjajne vijesti s Maksimira: Dalićev miljenik se brzinski oporavio za Maltu i Rusiju! divider

Od 12 igrača Cibone samo se Majcunić nije upisao u strijelce, a najviše su dali Prkačin (14, 4 skoka), Nakić (11) i Reuvers (11). Kod Slovenaca je Gibbs (15) bio jedini dvoznamenkast.

gol expired Duvnjak ispisao hrvatsku rukometnu povijest, prestigao je i Džombu i sada je najbolji divider

Cibona je na omjeru 4-3, Krka 3-4, a u vodstvu je neporaženi Partizan sa svih sedam pobjeda.