kakva šteta

Cibona ispustila veliku priliku za pobjedu protiv Partizana, mlade nade oduševile

Nakon sedam kola Cibona ima omjer pobjeda i poraza 2:5, dok je Partizan na 4:3.

Košarkaši Cibone u susretu su 7. kola regionalne ABA lige kao domaćini izgubili od Partizana sa 75:82 (21:27, 19:23, 25:17, 10:15).

Ključnom za konačni ishod susreta pokazala se serija Partizana od 18:0 krajem treće i početkom četvrte četvrtine kojom je beogradski sastav zaostatak 62-65 pretvorio u prednost 80:65. Nakon koša Drežnjaka za 65:62 1:15 minuta prije kraja treće četvrtine Cibona gotovo devet minuta nije uspjela poentirati, a iskusna gostujuća momčad to je znala kazniti vrlo preciznom igrom u napadu. Tim slabim razdobljem poništeno je sve dobro što je Cibona napravila u prvih devet minuta treće četvrtine koju je otvorila svojom serijom 16:3, a tijekom prvih šest minuta nastavka Partizan je uspio uputiti tek tri lopte prema košu Cibone.

gol expired Preokret na pomolu, Englezi tvrde: Cijeli Euro će se igrati u Velikoj Britaniji!? divider

Filip Bundović ubacio je 20 koševa za Cibonu, Roko Prkačin je dodao 16, a Mateo Drežnjak 15, dok su Marcus Paige sa 16 i Nikola Janković sa 15 poena predvodili Partizan.