pacersi prosuli +11

Bogdanović odličan u porazu Indiane, Booker ispisao povijest NBA lige u novoj kanonadi!

Bojan Bogdanović bio je sjajan u novom porazu Indiana Pacersa.

Bojan Bogdanović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Indiana Pacersi Bojana Bogdanovića su sinoć poraženi od Oklahoma City Thundera, koji su doma slavili sa 107-99. Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanivić je u porazu svoje momčadi bio najučinkovitiji s 28 koševa (šut iz igre 11/20, trice 6/9), dva skoka i četiri asistencije.

Paul George je predvodio Oklahomu s 31 košem, a Russell Westbrook je upisao još jedan triple-double sa 17 ubačaja, 11 skokova i 12 asistencija.

Na početku drugog poluvremena Pacersi su imali prednost od 11 koševa, ali onda u trećoj četvrtini Thunder zabija 24 koša zaredom i preuzima kontrolu nad utakmicom.

BOJAN BOGDANOVIĆ PROTIV THUNDERA

Phoenix Sunsi Dragana Bendera su upisali još jedan poraz. Sinoć su od njih bolji sa 124-121 bili gostujući Washington Wizardsi kojima je pobjedu donio Thomas Bryant tricom 2.8 sekunde prije kraja.

Phoenixu nije pomoglo ni 50 koševa Devina Bookera koji je u ponedjeljak protiv Utah Jazza zabio 59. Tako je postao prvi košarkaš u povijesti Phoenixa koji je dvije utakmice zaredom zabio najmanje 50 koševa, a sa 22 godine je ujedno i najmlađi igrač NBA lige kojem je to uspjelo.

DEVIN BOOKER ZABIJA 50

Dragan Bender je odigrao 31 minutu za Phoenix i u tom je vremenu ubacio 12 koševa (šut iz igre 4/6, trice 3/5) uz šest skokova, jednu ukradenu loptu i dva bloka.

Jabari Parker i Bradley Beal su bili najbolji kod Washingtona.

Golden State Warriorsi su sa 118-103 u gostima svladali Memphis Grizzliese, a Stephen Curry je za pobjedu zabio 28 koševa, od čega je šest trica. Jonas Valančiunas (27 koševa, 13 skokova) i Bruno Caboclo (17 koševa, 13 skokova) su upisali double-double za Memphis, kojem je ovo tek drugi poraz u zadnjih sedam utakmica.

Portland Trail Blazersi su sa 118-98 nadigrali Chicago Bullse, a Utah Jazz sa 115-100 Los Angeles Lakerse.

NBA liga, srijeda:

Chicago Bulls - Portland Trail Blazers 98-118

Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 103-118

Oklahoma City Thunder - Indiana Pacers 107-99
(Bojan Bogdanović je odigrao 34 minute za Indianu, zabio je 28 koševa i upisao dva skoka i četiri asistencije)

Phoenix Suns - Washington Wizards 121-124
(Dragan Bender je odigrao 31 minutu za Phoenix, zabioo je 12 koševa i upisao šest skokova, jednu ukradenu loptu i dva bloka)

Utah Jazz - Los Angeles Lakers 115-100