lakersi najbolji u ligi

Babo ponovno najbolji Jazzer, ali nije mogao sam protiv monstruoznog Giannisa

Bojan Bogdanović još je jednom bio najbolji igrač Utah Jazza, no nije uspio slaviti kod najbolje momčadi Istočne konferencije.

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač Utah Jazza u porazu kod najbolje momčadi Istočne konferencije Milwaukee Bucksa. Babo je predvodio Jazz s 24 koša (šut za dva 4-7, trica 5-8, slobodna bacanja 1-1) za 34 minute provedene na terenu, a ostvario je i tri skoka, četiri asistencije te jednu osvojenu loptu.

gol expired Dinamo poražen na San Siru, Atalanta nadigrala Modre i zakomplicirala skupinu divider

Utah je bila u igri za pobjedu sve do same završnice kada je kod vodstva Bucksa 120:118 Donovan Mitchell je krenuo u prodor pod obruč, ali njegov pokušaj polaganja za izjednačenje pet sekundi prije kraja blokirao je Brook Lopez. Potom je Pat Connaughton pogodio oba slobodna bacanja za konačnih 122:118.

Kod domaćih briljirao je prošlosezonski MVP lige Giannis Antetokounmpo sa 50 poena i 14 skokova, a Wesley Matthews je dodao 19 koševa.

Bila je ovo osma uzastopna pobjeda Milwaukeeja koji je s omjerom pobjeda i poraza 14-3 vodeći sastav Istoka, dok je Utah sa 11-6 šesta na Zapadu.

gol expired Zlatan Ibrahimović objavio ime novog kluba i šokirao apsolutno sve! divider

Portland Trail Blazersi prekinuli su niz od četiri poraza uvjerljivom 117:94 gostujućom pobjedom kod Chicago Bullsa, a Mario Hezonja je u pobjedi svoje momčadi sudjelovao sa šest minuta tijekom kojih je ubacio dva koša (šut za dva 1-2) i upisao dva skoka te po jednu asistenciju i osvojenu loptu.

Prvi strijelac Blazersa bio je Carmelo Anthony sa 25 poena, a tim učinkom on je preskočio Alexa Englisha na 18. mjestu ljestvice strijelaca NBA lige svih vremena. Kod slabih Bullsa najefikasniji je bio Zach LaVine s 18 poena.

Tatjana Šajković (Youtube Crvena zvezda) Glasnogovornica Crvene zvezde opet ukrala predstavu: Riječi igrača i trenera u drugom planu divider

Los Angeles Lakersi također su ostvarili osmu pobjedu zaredom kojom su zadržali status momčadi s najboljim omjerom u čitavoj ligi svladavši kao gosti San Antonio Spurse sa 114:104. Još jednu vrhunsku predstavu odigrao je LeBron James sa 33 poena i 14 asistencija, Anthony Davis je dodao 19 poena i 12 skokova, dok Spursima nije pomoglo 30 poena LaMarcusa Aldridgea i 24 koša DeMara DeRozana.

Prvaci Toronto Raptorsi su u derbiju Istoka preokretom u završnici sa 101:96 svladali Philadelphiju 76erse. Gosti iz Philadelphije su četiri minute prije kraja poveli s 96:91, ali su potom ostali bez poena. Sve do minutu prije isteka vremena Sixersi su držali prednost 96:94, a onda je Pascal Siakam postigao koš uz prekršaj Joela Embiida te je pogođenim slobodnim bacanjem donio prednost Raptorsima.

gol expired Objava na Instagramu koja je potvrdila sjajno raspoloženje u redovima Dinama divider

Sixersi su u posljednjoj minuti propustili još nekoliko napada te su prvaci uspjeli ostvariti novi uspjeh. Siakam s 25 i Fred VanVleet s 24 koša predvodili su Raptorse, dok su Josh Richardson s 25 i Tobias Harris s 18 ubačaja bili najbolji kod Sixersa kod kojih je Embiid ostao bez poena iako je imao 13 skokova. On je promašio svih 11 šutova iz igre.

Golden State Warriorsi, koji su igrali u finalu proteklih pet sezona zaredom, i dalje su momčad s najslabijim učinkom u ligi ove sezone nakon što su u ponedjeljak ponovno ispustili pobjedu, ovoga puta na domaćem terenu protiv Oklahoma City Thundera. Tri minute prije kraja bilo je 97:87 za Warriorse, ali je Thunder susret zaključio serijom 13:0 za konačnih 100:97.

gol expired Liverpool će u 24 sata odigrati dvije utakmice na dva kontinenta: Redsi love trofej koji im nedostaje divider

Dennis Schroeder s 22 i Chris Paul s 20 poena bili su najbolji kod Thundera, a Glenn Robinson s 25 i Ky Bowman s 24 ubačaja kod Warriorsa. Warriorsi su sada na omjeru 3-15, dok je Thunder na 6-10.