TBL liga

Bogdanović zabio 21 koš u pobjedi Fenerbahčea

Bojan Bogdanović s 21 košem je predvodio momčad Fenerbahčea u domaćoj pobjedi protiv Kolejlilera 79-77 u 2. kolu turskog košarkaškog prvenstva…

Hrvatski reprezentativac odigrao je nepunih 28 minuta. Gađao je 3-6 za dva poena, 2-5 trice i 9-11 slobodna bacanja. Dodao je i tri skoka.

Bogdanović je bio najbolji strijelac svoje momčadi koja je u drugom nastupu upisala drugu pobjedu. Emir Preldžić je dodao 16 koešva. Goste je predvodio Jovo Stanojević s 22 koša.

Momčad Pinar Karšiyake kao domaćin je svladala aktualnog prvaka Bešiktaša 86-79. u gostujućem sastavu je naš Damir Markota u 26 minuta igre postigao 8 koševa (3-4 za dva poena, 0-2 trice, 2-2 slobodna bacanja) uz četiri skoka i dvije asistencije.

TBL liga, 2. kolo:

Fenerbahče – Kolejliler 79-77

Pinar Karšiyaka – Bešiktaš 86-79

Banvit – Olin Edirne 62-51

Redoslijed: 1. Galatasaray 2-0, 2. Pinar Karşiyaka 2-0, 3. Fenerbahçe 2-0…

<p><i>Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na </i><a href="http://www.facebook.com/gol.hr" target="http://www.facebook.com/gol.hr"><i>Facebooku</i></a><i> i </i><a href="http://twitter.com/#!/dnevnikhr"><i>Twitteru</i></a><i>. Pratite </i><a href="http://www.facebook.com/gol.hr"><i>GOL.hr</i></a><i> putem </i><a href="http://itunes.apple.com/app/id438192910"><i>iPhonea</i></a><i> i </i><a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cme.newsreader.dnevnik.hr"><i>ANDROID</i></a><i> mobilnih uređaja. </i></p>