Barać i Teletović vratili Caju Laboral u igru

Košarkaši Caje Laboral došli su do četvrte pobjede u devetom kolu A-skupine Eurolige slavivši na gostovanju kod Žalgirisa u Kaunasu 95-89 nakon produžetka...

Do pobjede su goste predvodili BiH-reprezentativac Mirza Teletović i hrvatski centar Stanko Barać. Teletović je ubacio 32 poena pogodivši čak devet trica (sedam u prvom poluvremenu) iz 13 pokušaja, čime je, po broju ubačenih trica u jednoj euroligaškoj utakmici, izjednačio rekord natjecanja. Dodao je učinku i osam skokova. Najbolje ga je pratio Stanko Barać, koji je na parketu proveo 42 minute ubacivši 21 koš (šut za dva poena 10-13) uz sedam skokova.

U posljednjem kolu Caja na svom parketu mora pobijediti Partizan i osigurat će plasman u Topu 16.

Košarkaška Euroliga, 9. kolo:

Skupina A

Žalgiris – Caja Laboral 89-95, produžetak

Partizan – Prokom (kasnije)

Redoslijed: 1. Maccabi 7-1 (-1), 2. Žalgiris 5-4, 3. Partizan 4-4 (-1), 4. Caja Laboral 4-5, 5. Himki 3-5 (-1), 6. Prokom 2-6 (-1).