Kakav debakl...

Nova katastrofa Cibone: Na gostovanju u Crnoj Gori "smrznuti" na -41!

Osim što je izgubila, Ciboni se u Baru vrlo brzo, nakon samo 2:18 minuta igre ozlijeido kapetan i najbolji igrač, 17-godišnji Roko Prkačin.

Košarkaši Cibone u susretu su 2. kola regionalne ABA lige pretrpjeli novi težak poraz, na gostovanju u Baru izgubili su od Mornara sa 68-109 (14-27, 18-22, 15-29, 21-31).

Osim što je izgubila, Ciboni se u Baru vrlo brzo, nakon samo 2:18 minuta igre ozlijedio kapetan i najbolji igrač, 17-godišnji Roko Prkačin koji je izašao iz igre zbog problema s gležnjem. Bez Prkačina Cibona je protiv čvrste domaće momčadi izgledala potpuno nemoćno.

Susret je rezultatski riješen već u prvoj četvrtini u kojoj je Mornar nakon uvodne trice Bundovića napravio seriju 23-2 i stigao do prednosti od 23-5. Mornar je povećavao svoju prednost sve do najvećih +43 (109-66) u posljednjoj minuti.

Filip Bundović je sa 22 koša i devet skokova bio jedina svijetla točka u Ciboni, dok je kod domaćih šest igrača postiglo dvoznamenkast broj poena, najviše 14 Marko Jeremić.

Cibona je tako u prva dva kola upisala dva poraza s ukupnom razlikom od -79.

Mornar je nakon pobjede u Zadru u prvom kolu u drugom kolu bio uspješniji od još jednog hrvatskog predstavnika.