Najviše trica Warriorsa u sezoni

Brutalne predstave Duranta i Westbrooka: Pogledajte briljantno zakucavanje rookieja za pobjedu

Sinoć su u NBA-u odigrane četiri utakmice, a pobjede su upisali Oklahoma City Thunder, Golden State, Denver Nuggetsi i Sacramento Kingsi.

Kevin Durant (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Oklahoma City kod kuće je sa 121-112 bila bolja od Washington Wizardsa, što im je šesta uzastopna pobjeda, a do pobjede ih je predvodio Russell Westbrook s 46 koševa.

Paul George ubacio je 18 koševa, a Steven Adams 12 uz 10 skokova. Thunder je imao šut iz igre 52 posto.

Kod Washingtona najbolji je bio Bradley Beal koji je utakmicu završio s 41 poenom, dok je Markieff Morris dodao 20.

Golden State Warriorsi također su na svom terenu sa 126:113 pobijedili Minnesotu Timberwolvese, a Kevin Durant upisao je triple-double s 28 koševa, 11 asistencija i deset skokova. Stephen Curry i Klay Thompson dodali su svaki po 25 koševa.

Golden State na utakmici je pogodio 21 tricu, najviše ove sezone.

Karl-Anthony Towns bio je najbolji igrač Minnesote s 31 poenom i 11 skokova, a Jamal Crawford postigao je 21 poen.

Domaću pobjedu upisali su i Denver Nuggetsi, koji su sa 130:118 svladali New York Knickse.

Gary Harris zabio je 23 koša, a Trey Lyles 21 za Denver, kojima je ovo deseta uzastopna pobjeda nad New Yorkom u Denveru.

Kristaps Porzingis, koji se vratio na teren nakon što je propustio jednu utakmicu zbog ozljede koljena, i Michael Beasley svaki su zabili po 21 koš za Knickse.

Jedinu pobjedu u gostima ostvarili su Sacramento Kingsi, koji su u Miamiju slavili protiv Heata sa 89:88 zahvaljujući zakucavanju De’Aarona Foxa tri sekunde prije kraja.

Kingsi su uspjeli nadoknaditi zaostatak od 12 koševa u zadnjoj četvrtini, nadigrali su Heat sa 17:4 u zadnjih 5:46 minuta i pobijedili u Miamiju prvi put nakon 2001.

Buddy Hield zabio je 24 koša za Sacramento, Fox je ubacio 14, a Bogdan Bogdanović 11.

Goran Dragić bio je najučinkovitiji kod Miamija s 23 koša, a Wayne Ellington dodao je 20.