Hrvatska reprezentacija
njegov prvijenac

VIDEO Baturina opisao kako je došao do pogotka i izmamio osmijehe: ''Pero me malo iznenadio''

Pred kamere Nove TV nakon susreta je stao strijelac trećeg pogotka Martin Baturina.

U susretu 4. kola skupine A1 nogometne Lige nacija Hrvatska je u Varšavi odigrala 3:3 protiv Poljske ostavši u igru za plasman u četvrtfinale.

Poljska je povela u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20), Petra Sučića (24) i Martina Baturine (26) da bi pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio na 2:3.
U drugom poluvremenu je Sebastian Szymanski (69) pogodio za konačnih 3:3.

Imali smo 3:1, na kraju je završilo 3:3. Kako ste vi vidjeli utakmicu?

''Jako teška utakmica, motivirana Poljska, imali smo prednost, žao mi je što je na kraju završilo 3:3. Moglo je bit čak i gore, bod je dobar.''

Ponovno nam se događa da padnemo nakon prednosti, što dalje, što promijeniti?

''Napornim radom i analizama. Dogovoriti se svi zajedno što radimo u svakom trenutku utakmice, idemo napredovat'', kazao je.

''Pero me iznenadio s dodavanjem''

Možemo žaliti za prilikama, mogli smo otići na veću prednost.

''To je nogomet, zato je zanimljivo. Ne daš, primiš. Možemo žalit za tri boda.''

Vaš prvijenac u dresu Vatrenih, asistirao vam je kolega iz kluba Sučić.

''Stvarno sam ponosan, hvala izborniku. Hvala Peri na asistenciji, malo me iznenadio s dodavanjem, ali snašao sam se. Već se dugo znamo, igrali smo u B ekipi dinama. Dobro napredujemo'', istaknuo je.

Portugal je remizirao, još ništa nije gotovo, sve je otvoreno.

''Definitivno otvoreno, idemo se potući preostale dvije utakmice i izvući najbolje od sebe'', zaključio je.

Sažetak utakmice Poljska - Hrvatska

Jeste li zadovoljni bodom u Varšavi?

Ukupno glasova:

Lewandovski i Livaković Poljski mediji potpuno poludjeli na Livakovića: "Razbojnik napao Lewu, bandit, kur*in sin..." divider

Slavlje Vatrenih VIDEO Hrvatska vodila dva razlike, a na kraju u Poljskoj uzela bod: Rijetko viđena utakmica Vatrenih! divider

Dominik Livaković VIDEO Bizaran crveni za Livakovića nakon sudara s Lewandowskim: Pa kako je ovo za isključenje? divider