Hrvatska reprezentacija
LIVI, MAJSTORE!

VIDEO Čudesne parade Livakovića, dva puta spasio gol, a Gvardiol ostao bez kopačke

Dominik Livaković je dva puta spasio Vatrene u samo desetak minuta protiv Turske.

Hrvatska je pobijedila Tursku (2:0) u kvalifikacijama za Euro 2024., ali domaćini su jako krenuli od samog početka.

Turska je jako krenula od samog početka. Domaćini su puno bolje otvorili susret i mogli su do 11. minute voditi 2:0, no Vatrene je čudesno spasio Dominik Livaković.

Marcelo Brozović je htio dodati do Luke Modrića, ali dodao je u noge turskom nogometašu i skoro zakuhao gol.

Hrvatski navijači Hrvatski navijači oduševili Turke porukom na stadionu pa nam Turci uzvratili divider

Joško Gvardiol je uklizao kako bi spasio gol i ostao bez kopačke.

Druga parada Livakovića stigla je oko 11. minute. Golman Vatrenih je izveo čudesnu obranu, bacio se i zaustavio gol.

Josip Šutalo je izgubio loptu i predao je u Turcima u posjed, no spasio ga je suigrač iz Dinama.