Hrvatska reprezentacija
važan vatreni

Bruno Petković: "Drago mi je da dobivam sve više minuta i da ću ih nastaviti dobivati''

Nakon utakmice svoj komentar je dao Bruno Petković.

Hrvatska nogometna reprezentacija zasjela je na vrh ljestvice skupine D kvalifikacija za odlazak na Euro 2024. 0:1  gostujućom pobjedom protiv Armenije u Erevanu.

Nakon uvjerljivog slavlja protiv Latvije u Rijeci, Hrvatska je ovaj "mini ciklus" zaokružila i minimalnom pobjedom u Armeniji.

Pogodak odluke zabio je Andrej Kramarić u 13. minuti postigavši 26. gol u 77. nastupu u hrvatskom dresu i trenutačno je peti strijelac u povijesti naše reprezentacije.

''Pa najbitnija su ta tri boda, sigurno da teška utakmica, ali imali smo, ne pamtim koliko prilika da ranije zatvorimo utakmicu. Mislim da smo zaslužili i više od 1:0'', rekao je napadač Vatrenih pa dodao:

''Možda smo morali biti odlučniji, malo koncentriraniji u završnici. I ovaj tip nogometa kojeg igra naš protivnik je jako fizički težak, možda malo teže noge, manjak koncentracije…

Zadovoljan sam sobom, pogoci i asistencije su dio igre i želim doprinijeti, drago mi je da dobivam sve više minuta i da ću ih nastaviti dobivati.''