Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
''i sad vi recite...''

Malonogometaši Dinama iznenadili i oduševili Zagrepčanke na Dan žena

Ponosni na činjenicu kako su u rekordnom broju ovogodišnjeg učlanjena u njihov klub, koji je nikad ranije u godini prešao brojku od 1000 članova, čak 136 njih pripadnice ljepšeg spola, Futsal Dinamo odlučio je aktivno obilježiti Međunarodni dan žena.

Malonogometaši Dinama sugrađankama poklanjali ruže

Igrači prve momčadi Futsal Dinama, lidera Prve hrvatske malonogometne lige, prigodno su prošetali centrom grada te na Cvjetnom trgu i Trgu bana Jelačića podijelili ruže mnogim pripadnicama ljepšeg spola.

''Dinamo je oduvijek bio gospodski klub i mi se time u Futsal Dinamu vodimo od prvog dana. Mi smo klub koji je baziran na članskom modelu, a od preko 1000 članova u ovoj godini, više od 10 posto su pripadnice ljepšeg spola i to nismo smjeli ignorirati i zato smo napravili ovu simboličnu akciju čestitanja njihova dana'', rekao je Matija Đulvat, kapetan kluba.

Brojne Zagrepčanke nisu skrivale oduševljene ružama, a prigodom čestitanja njihova dana igrači su ih pozvali i na nedjeljni derbi protiv Vrgovca u Domu Sportova u 16.30h što su one redom prihvatile i najavile dolazak.

I na toj subotnoj utakmici dame mogu očekivati nova iznenađenje, jer su za prvih 100 dama pripremljeni prigodni kozmetički pokloni iznenađenja.

''S obzirom na to da su žene ipak u većini, pozivamo ih da to dokažu i na nedjeljnom derbiju protiv Vrgovca na koje ih sve pozivamo u Dom sportova, a one najbrže na ulazu će dobiti i male kozmetičke poklone iznenađenja. Eto, možda ih uskoro bude više od 20 ili 30 posto članica, a nadam se da ćemo uskoro imati i žensku momčad Futsal Dinama'', kroz smijeh je ispričao Đulvat.

Osim kapetana Đulvata ruže su dijelili i Matija Capar, Vedran Matošević i trener Mićo Martić koji je pokazao staru školu šarmiranja.

''I sad vi recite da mi Purgeri i dinamovci nismo džentlmeni'', našalio se trener Martić.
 

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍