Napadač Rome Marco Borriello presretan je zbog lijepog gola i bodova osvojenih protiv Cluja...

Ovog je ljeta Marco Borriello napustio napadački napućeni Milan, te je pojačao redove Rome. Na pravi se način predstavio u utorak, u ogledu 2. kola Lige prvaka...

Gol je stvarno bio super, ali jedino su tri boda važna u svemu

Roma je na Olimpicu pobijedila rumunjski Cluj 2-1, a sva tri pogotka su na utakmici postignuta u drugom dijelu. Zanimljivo, Roma je unutar samo tri minute slomila suparnika. Francuz Mexes je zabio u 69., a Borriello je fantastično reagirao u 71. minuti.

Daniele de Rossi je sa svoje polovice travnjaka poslao lotpu prema naprijed, a Borriello je u okretu, sa suparničkim igračem na leđima, potegao lijevom nogom volej iz prve i rasparao rumunjsku mrežu.

'Gol je stvarno bio super, ali jedino su tri boda važna u svemu,' floskulu je poslije prve Romine pobjede u Ligi prvaka rekao Marco Borriello, a potom pohvalio suparnika:

'Bilo je mnogo teže nego što smo očekivali. Oni su odlična momčad, nisu odustajali u niti jednom trenutku.'

Cluj je dva puta tijekom utakmice pogađao okvir Rominih vratiju. Jednom i u prvom dijelu pri rezultatu 0-0 kada je Traore pokazao posvemašnju sebičnost. Umjesto da proigra samog Culija, on se odlučio za udarac, ali je tek uspio uzdrmati gredu.

'Pobjeda je bila bitna zbog mnogo čega. Moramo se vratiti na pobjednički trak, a ovaj rezultat je dobar put prema tome,' završio je Borriello.