VIDEO Olić: Ovo je bila moja najbolja utakmica ikad!

Junak dana u Münchenu je Ivica Olić, strijelac pobjedničkog gola za Bayern protiv Manchester Uniteda...

Zabio je hrvatski napadač u drugoj minuti sudačke nadoknade. 'U konačnici je naša pobjeda zaslužena. Odigrali smo dobru utakmicu, a ja za svoj klub najbolju ikada', kazao je Olić nakon susreta.

Odigrali smo dobru utakmicu, a ja za svoj klub najbolju ikada

'Atmosfera je bila nevjerojatna. U normalnim okolnostima ne čujem navijače dok igram. Ali, u utorak sam čuo podršku tijekom cijele utakmice', dodao je Olić i zaključio: 'U tjednu koji je pred nama moramo još dosta raditi na poboljšavanju naše igre ukoliko želimo uhvatiti polufinale.'

Razloga za zadovoljstvo po završetku susreta imao je i trener bavarske momčadi, Louis van Gaal.

'Zasluženo smo pobijedili. Primili smo gol u ranoj fazi utakmice, a takvo se što ne smije događati. Bio je to šok za nas i trebalo nam je desetak minuta da se priberemo. Nakon toga smo bili bolja momčad na terenu. Odbijanac za 1-1 je bio sretan, ali je Olić sve dobro napravio za 2-1. U Manchesteru imamo šansu, svima smo sposobni postići gol', dodao je nizozemski stručnjak.

Nogometni portal Goal.com brojčano je vrednovao učinke nogometaša Bayerna i Manchester Uniteda, a pritom je najveću ocjenu za viđeno dobio napadač hrvatske nogometne reprezentacije i strijelac pobjedničkog pogotka domaćina, Ivica Olić (7.5).

U opisu ocjene za Olića se kazuje da je bio najveća prijetnja Bayernove momčadi, te da je njegov pogodak odluke i 'više nego zaslužen'.

Danijel Pranjić ocijenjen je s 6.5 uz objašnjenje da je 'dobro proslijeđivao lopte', no i da nije pokazao 'ništa vitalnoga, ali i da je držao stranu od napada Scholesa i Carricka.'