UŽIVO na GOL.hr: Modrić ovaj put neće biti žrtveno janje!

Od 20.40 pratite izravne prijenose Lige prvaka! Spursi dočekuju Inter, a Barca gostuje u Kopenhagenu!

Nova sjajna noć u Ligi prvaka očekuje sve posjetitelje našeg portala GOL.hr. Tottenham u Londonu dočekuje aktualnog europskog prvaka - milanski Inter. Već su prošla dva tjedna od uzbudljive utakmice u Milanu kada su u srazu istih protivnika slavili 'Talijani'. Podsjetimo, Inter je vodio 4:0 na poluvremenu ali je Bale s hat-trickom postavio konačnih 4:3, ali i privukao neviđen interes Interovih čelnika i drugih najvećih klubova.

Naš Luka Modrić u Milanu je izašao na samom početku utakmice nakon crvenog kartona vratara Gomesa, a večeras će također istrčati od prve minute, nadajmo se s manje peha. Na klupi će biti Kranjčar i Pletikosa, dok se Ćorluka pridružio širokoj listi ozlijeđenih - Michaelu Dawson, Ledleyu Kingu i Jermainu Defoeu.

Upitan je i nastup najveće Redknappove uzdanice, Rafaela van der Vaarta, koji se ozlijedio u subotnjoj utakmici protiv Man Uniteda. S druge strane, Inter će igrati bez ozlijeđenih Estebana Cambiassa te golmana Julia Cesara.

No, GOL.hr donosi vam istovremeno i još jednu poslasticu, gostovanje Barcelone u Kopenhagenu. Danska momčad imala je stopostotan učinak u prva dva kola, ali ju je u 3. kolu pobijedila Barcelona na Nou Campu 2:0. Naravno Messi je zabio oba gola. Večeras će Barca pokušati napraviti korak ka osvajanju prvog mjesta, ali Dance ne treba otpisati jer su jako čvrsta momčad, što su pokazali i u Barceloni.

Barcelona nema problema s izostancima dok će domaćinima zbog ozljede nedostajati Bergvold i Norregaard, dok je upitan nastup vodećeg strijelca danske lige Cesara Santina.

Dvoboj Tottenhama i Intera gledajte u utorak od 20:40 ekskluzivno i UŽIVO na našem portalu GOL.hr, kao i na Novoj TV, a tu je i poslastica, gostovanje moćne Barcelone kod danske senzacije FC Kopenhagena, koju također možete gledati na našem portalu.