VIDEO Oni znaju kako: Barca ni treći put nije uspjela pobijediti Rubin

U prvoj utakmici večerašnjeg 2. kola Lige prvaka veliku Barcleonu ponovno su zaustavili Tatari.

Nogometaši Rubina iz Kazanja i Barcelone odigrali su 1-1 u dvoboju 2. kola D skupine Lige prvaka u Kazanu. Valja podsjetiti da su se isti klubovi sastali i prošle sezone u skupini Lige prvaka, a tada je Rubin osvojio četiri od mogućih šest bodova, budući da je šokirao Katalonce pobijedivši ih na njihovom Nou Campu s 2-1, dok je u Kazanju bilo 0-0.

I ovoga puta je Rubin ostao neporažen protiv Barcelone, iako su gosti bili opasnija momčad. Barcelona je od početka sabila domaćina na njihovu polovicu, a u 12. minuti Pedro je pogodio gredu. U 26. minuti Villa je iz dobre prilike šutirao pokraj gola.

U 30. minuti, domaćin je poveo. Dani Alves je u svom kaznenom prostoru oborio Kalešina, a Ekvadorac Christian Noboa bio je precizan s bijele točke.

Pogodak domaćina pogledajte OVDJE!

U nastavku je Barcelona opet više pritiskala, a David Villa je u 60. minuti uspio poravnati iz penala. Odmah potom, u igru je ušao i rekovalescent Lionel Messi.

U završnici dvoboja, obje momčadi propustile su odlične prilike. Rubinov napadač Obafemi Martins pogodio je vratnicu, a Bojan Krkić je iz blizine glavom promašio gol.

Barcelona sada s 4 boda predvodi skupinu, a Rubin se dokopao svog prvog boda u D skupini.