Tottenham: Prošli smo ružno, ali uživat ćemo u velikom uspjehu

Prvi domaći remi Tottenhama u Ligi prvaka tek će na oko pokvariti sjajnu sezonu Spursa u Europi.

Uz 1-0 na San Siru i 0-0 na White Hart Laneu protiv Milana, Spursi su izborili četvrtfinale prestižnog klupskog nogometnog natjecanja...

''Jesmo li pobijedili na ružan način? Definitivno. Milan nas je pritisnuo, "sjedili" smo straga. Pogledate li momčad koju imamo, uvidjet ćete da smo napadački orijentirani, međutim, večeras je bilo drugačije. Ipak, uživat ćemo, a potom vidjeti što nam donosi četvrtfinale'', izjavio je nakon utakmice u srijedu Michael Dawson.

Jedini strijelac u 180 minuta osmine finala ogleda ovih momčadi ostao je tako Peter Crouch čiji se zgoditak iz 80. minute milanske utakmice pokazao ključnim za proboj dalje.

''Velika je ovo stvar. Nikada prije klub nije igrao Ligu prvaka, a uz večerašnju igru i pobjedu na San Siru mora se momcima odati počast. Zadovoljan sam i veselim se sljedećem krugu. Ukupno gledano, mislim da smo kroz dvije utakmice ovo i zaslužili'', zadovoljan je bio Crouch.