Utučeni Pranjić: Ovo je sezona za zaborav!

Danijel Pranjić bio je iznimno razočaran nakon preokreta na Allianz Areni u osmini finala Lige prvaka...

''Odigrali smo dobru utakmicu. Trebali smo postići i treći gol no za to nismo imali sreće. Što reći? Teško je kazati nešto pametnoga. Ponovno smo poraženi. Moramo zaboraviti ovu sezonu, to je to,'' izjavio je Danijel Pranjić u osvrtu na ispadanja Bayerna iz Lige prvaka.

>> 'Imamo veliko srce, opet možemo napraviti nešto čudesno'

Preostaje nam borba za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone, a ona neće biti nimalo laka

Hrvatski nogometni reprezentativac odigrao je svih 90 minuta uzvratnog dvoboja osmine finala protiv Intera u ogledu kojeg je talijanska momčad iskoristila za nadoknađivanje 1-0 poraza sa San Sira. Učinili su to 3-2 pobjedom na Allianz Areni u utorak.

''Ne znam što se dogodilo u drugom poluvremenu. Kada imate 2-1 prednost razmišljate o tome kako je obraniti. Nismo to dobro činili, dali smo im previše šansi. Da smo postigli treći pogodak, za Inter bi priča bila završena,'' dodao je lijevi bek Bavaraca za službene UEFA-ine internetske stranice i zaključio:

''Preostaje nam borba za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone, a ona neće biti nimalo laka. Uzme li se u obzir cijela sezona, može se reći da se patimo. Moramo izboriti jedno od prva tri mjesta ljestvice, ne bi bilo dobro da u tome ne uspijemo. Sljedeće sezone finale Lige prvaka igra se u Münchenu i tragično bi bilo da nas nema u utrci.''