3. kolo Lige prvaka

Real u Madridu pregazio Lyon, Man City preokrenuo u 93. minuti

Danas se igralo 8 utakmica 3. kola Lige prvaka.

Manchester City - Villarreal 2:1. Sergio Aguero je u 93. minuti postigao pogodak za 'građane'

Otelul Galati - Manchester United 0:2. U 90. minuti svoj je drugi gol na utakmici postogao Wayne Rooney

Dinamo - Ajax 0:2. Eriksen je u 90. minuta povećao vodstvo Nizozemaca.

Real Madrid - Lyon 4:0. Pogodak je sada postigao Sergio Ramos u 81. minuti.

Basel - Benfica 0:2. Vodstvo Benfice je povećao Cardozo u 75. minuti.

Otelul Galati - Manchester United 0:1. Wayne Rooney je postigao pogodak iz jedanaesterca u 64. minuti

Real Madrid - Lyon 3:0. Iako je isprva treći pogodak pripisan Özilu, službeno je UEFA pogodak upisala vrataru Lyona Llorisu. Minuta je bila 55.

Dinamo - Ajax 0:1. Šok u Maksimiru, Nizozemci su poveli pogotkom Boerrigtera u 49. minuti.

Real Madrid - Lyon 2:0. Prvi pogodak u drugom poluvremenu djelo je Khedire u 47. minuti

Manchester City - Villarreal 1:1. Još jedan autogol, ovaj put Marchene preko kojeg je Manchester City došao do izjednačenja

Napoli - Bayern 1:1. Domaćini su do izjednačenja došli autogolom Badstubera u 39. minuti

Lille - Inter 0:1. Talijani su loši u nacionalnom prvenstvu, ali u Ligi prvaka dobro stoje. U vodstvo ih je doveo Pazzini u 21. minuti.

Basel - Benfica 0:1. Strijelac za Portugalce je Brunp Cesar u 20. minuti.

Real Madrid - Lyon 1:0. Pogodak za Real postigao je Benzema u 19. minuti

Manchester City - Villarreal 0:1. Šok za bogate 'građane' već u 4. minuti. Gosti su u vodstvo došli u 4. minuti preko Canija.

Napoli - Bayern 0:1. Pogodak je postigao Kroos u 2. minuti

Počelo je i preostalih 7 utakmica, a naša pažnja je najviše usredotočena na Maksimir i utakmicu između Dinama i Ajaxa.

CSKA je 4 minute prije kraja povećao svoje vodstvo na 3:0, a svoj drugi pogodak na utakmici je postigao Doumbia. To mu je 4. pogodak u Ligi prvaka ove godine, a samo minutu nakon toga je izašao iz igre kako bi dobio zasluženi pljesak gledatelja na stadionu Lužniki. Utakmica je završila s 3:0, a CSKA je ovom pobjedom preuzeo vodstvo u skupini B s 4 boda koliko ima i Trabzonspor s razlikom da Rusi imaju bolju gol razliku. Inter ima 3 boda, a Lille 2 boda, a oni svoju utakmicu igraju od 20.45.

CSKA je u 76. minuti povećao svoje vodstvo. Pogodak za 2:0 postigao je Latvijac Aleksandrs Cauņa.

U 18 sati počela je utakmica između CSKA i Trabzonspora. Ruska momčad od 29. minute vodi s 1:0. Pogodak je postigao Seydou Doumbia, 23-godišnji napadač iz Obale Bjelokosti.

Uz susret Dinama i Ajaxa koji najviše zanima hrvatske nogometne zaljubljenike u skupini D u Madridu Real dočekuje Lyon, a treće kolo se igra i u skupinama A, B i C.