Olić: Sve je stalo zbog utakmice, igrat ću u grotlu!

Večeras na Dnevnik.hr UŽIVO gledajte spektakl Bayern - Manchester United!

11 godina nakon povijesnog finalu Lige prvaka, u najelitnijem nogometnom natjecanju ponovno se sastaju Bayern i Manchester United. U ovom spektakularnom dvoboju četvrtfinala trebao bi zaigrati i naš Ivica Olić.

Utakmicu Bayern - Manchester United gledajte UŽIVO na Dnevnik.hr i Novoj TV, a utakmicu Lyon – Bordeaux gledajte ekskluzivno na Dnevnik.hr!

'Ovdje kao da je sve stalo, kao da nema ničega osim ove utakmice. Zvali su me znani i neznani zbog ulaznica. Čisti show', rekao je Olić za Sportske novosti.

U posljednjem kolu protiv Stuttgarta od prve su minute krenuli i Olić i Pranjić. Upravo je na Pranjićevu asistenciju Olić zabio pogodak, no čudni Van Gaal zamijenio je hrvatski dvojac na poluvremenu i na kraju izgubio sa 2:1. Olić kaže da mu je Nizozemac rekao kako ih želi sačuvati, pa su velike šanse da istrče večeras protiv Man Uniteda.

'To se nikad ne može sa sigurnošću reći, no čvrsto vjerujem kako ću istrčati u grotlu Alianz Arene. Ako krenem od prve minute Van Gaal me sigurno neće mijenjati, jer se odlično osjećam i znam da ću dobro igrati', poručuje Ola.

Napadač hrvatske reprezentacije kaže kako ih posljednji porazi u Bundesligi neće poljuljati, jer je ovo posebna utakmica. Bit će tvrdo večeras, jer Bayern će pokušati ne primiti pogodak. Ipak, vjerujemo kako bi to mogao biti pravi vatromet kada pogledamo sastave. S jedne strane Ribery, Olić, Klose, Van Bommel, a s druge Rooney, Giggs, Scholes…