VIDEO Olić: Jeste li vidjeli onu tragediju s Riberyjem?

Hrvatski je reprezentativac zadovoljan minimalnom pobjedom, ali ne i igrom Bayerna…

U trenucima kad je Van Gaal izvadio Ivicu Olića nakon prvih 45 minuta dobar dio Hrvatske je pomislio 'pa što radi opet ovaj'. Kada je Muller promašio 'mrtvu' šansu misao se ponovila. No, Van Gaala je izvadio drugi Bayernov junak ove sezone, fantastični Arjen Robben.

Bavarci su drugih 45 minuta igrali bez isključenog Riberyja. Isprva se činilo kako start nije bio za crveni karton, no usporena snimka podsjetila nas je na lomove noge Eduarda i ostalih nesretnika. Istu je dilemu nakon utakmice imao i naš Olić.

'Jeste vidjeli onu dramu, opet nas je onaj Rosetti... Je li bio crveni?', pitao je kolegu iz Sportskih novosti u mix zoni Alanz Arene, a nakon potvrdnog odgovora je nastavio:

A dobro onda. Nakon tragedije s isključenjem Riberyja, moramo biti presretni s ovih 1-0, svi bismo to potpisali prije meča. Svakome u gostima zabijamo gol ili dva, pa bi nam trebalo biti dovoljno.'

Ola smatra kako je njegova momčad trebala ranije zabiti. Kaže kako im je bilo teško nakon isključenja, ali srećom za Bavarce i Lyon je napravio pogrešku.

'Ovo je tek prvo poluvrijeme, Lyon na svom terenu sigurno može igrati puno bolje nego ove srijede', malo je oprezniji naš drugi sudionik polufinala Lige prvaka, Danijel Pranjić.