Kakva večer: Mogli smo primiti devet komada...

'Šeprtljavo smo započeli utakmicu, a isključenje Gomesa, smatram, prestrogo je dosuđeno', objasnio je uzroke poraza od Interove momčadi Tottenhamov menadžer Harry Redknapp...

Aktualni europski prvak Inter na svom je San Siru u sklopu 3. kola skupina A nogometne Lige prvaka dočekao engleskog predstavnika protiv kojega je već u 14. minuti imao 3-0, a do poluvremena i 4-0 prednost.

Susret je, zapravo, odlučen već u osmoj minuti nakon što je, zbog rušenja Biabianyja, brazilski vratar Spursa Heurelho Gomes morao pod tuš (ušao Cudicini, izašao Modrić) a najstrožu kaznu sigurno izveo Samuel Eto'o. Postavio je Kamerunac time 2-0.

'Nakon igrača manje i 4-0 na poluvremenu moglo je završiti i sa sedam, osam ili devet razlike. Lagao bih da kažem kako sam očekivao da ćemo do kraja smanjiti na 4-3, no fantastični Gareth Bale nam je to omogućio (sva tri gola, op.a.). U ovome trenutku nema mnogo takvih igrača na svijetu. Odmah da i kažem da nije na prodaju. Nastojimo izgraditi jak klub, a ne destabilizirati ga prodajama.'

Zadovoljan i nezadovoljan u pobjedi mogao je biti trener Intera Rafael Benitez. Momčad mu je, uz igrača više, gotovo prokockala nemoguće.

'Ovo će nas valjda poučiti, no pravi Inter vidjeli ste u prvome poluvremenu. Moramo naučiti kontrolirati rezultat i ne padati u završnicama susreta. Ipak, zadovoljan sam pobjedom.'